Slide6.jpg
Slide4.jpg
Slide5.jpg
Slide1.jpg
Slide3.jpg
Slide2.jpg

Programování řídících systémů

topbox1

Nabízíme programování řídících systémů Siemens SIMATIC S7 a operátorských panelů...

Více info!

Programování robotů a robotika

topbox2

Provádíme programování a parametrizaci robotů značky KUKA, ABB, Stäubli...

Více info!

 

Automatizační technika

topbox3

Zajišťujeme stavbu jednoúčelových automatů a montážních linek...

Více info!

Montážní průmyslová technika

topbox4

Prodej, servis a programování průmyslového nářadí výrobce Apex Tool Group...

Více info!

Vítejte na webových stránkách firmy Ferrotherm s.r.o.

Ferrotherm s.r.o. je firmou střední velikosti, která se zabývá programováním řídících systémů značky SIEMENS, robotů (KUKA a FANUC), prodejem a servisem průmyslového nářadí výrobce Apex Tool Group a ve spolupráci s našimi stálými partnery rovněž výrobou strojů, montážních linek a jednoúčelových automatů. 

Zakladatelem naší společnosti je firma Ferrotherm GmbH se sídlem ve Vídni, Spitalgasse 17a, která vznikla již v roce 1976 jako původně obchodní firma zabývající se montážní technikou a energetikou.

V roce 1989 byla zřízena v Mladé Boleslavi její organizační složka, od roku 1993 pak již samostatná firma Ferrotherm s.r.o. se sídlem Mladá Boleslav, Havlíčkova 624.

Činnosti obou společností Ferrotherm jsou úzce provázány.

Ferrotherm GmbH je již od r. 1976 smluvním dodavatelem utahovací techniky výrobce Apex Tool Group s dřívějším názvem Deutsche Gardner Denver resp. Cooper Power Tools do České a Slovenské republiky.

Od roku 1989 obě společnosti spolupracují s výrobcem montážních linek, firmou ThyssenKrupp System Engineering (dříve ThyssenKrupp Krause).

Na základě těchto aktivit bylo v Mladé Boleslavi vytvořeno servisní a technicko-poradenské centrum pro utahovací techniku a zároveň vytvořen tým softwarových inženýrů, kteří dnes samostatně pracují na tvorbě programů PLC, na úpravách řízení montážních linek, zprovozňují nově instalovaná zařízení a roboty, a to především u výrobců v automobilovém průmyslu nebo jejich dodavatelů.

Oblast dodávaných výkonů se během posledních let rozšířila na dodávky jednoúčelových strojů a zařízení. V současnosti jsme schopni v oblasti automatizace zastřešit kompletní projekt počínaje analýzou přes konstrukci, výrobu, oživení, naprogramování, zpracování dokumentace až po uvedení do provozu u zákazníka a zajištění odborného servisu.

V oblasti průmyslové utahovací techniky nabízíme technické poradenství, prezentaci nabízených výrobků, spolupráci při instalaci a zprovoznění, naprogramování dodaných řídících jednotek a jejich zapojení do stávajících systémů, jakož i rychlý a spolehlivý servis.

Ferrotherm s.r.o. je od r. 2012 držitelem certifikátu jakosti EN ISO 9001:2009 pro činnosti nákup a prodej elektrického a elektronického nářadí a zařízení, programování strojů a zařízení, jejich instalace a servisu.

 

Nepřehlédněte!!!

LiveWire3

- ekonomicky nejvýhodnější nářadí pro životně důležité spoje - na jedno řízení lze napojit až 16 nástojů LiveWire

Generace nářadí LiveWire 2

- snížená váha o 360 gramů - platforma pro volitelné příslušenství

Nově na trhu!!!

Úderové zatahovačky Cleco modelové řady CWC, CWM a CV

 CV500R-4 small